BOCZNICA KOLEJOWA KATOWICE

Rozładunek wagonów-kruszenie-sortowanie-pakowanie

Magazynowanie towarów sypkich

Tel: +48 579 402 277

Bocznica kolejowa - Kolejowy transport węgla wraz z rozładunkiem w Katowicach.

Poszukujesz bocznicy kolejowej na Śląsku? Zajmujesz się importem oraz sprzedażą węgla w ilościach całopociągowych?

Zapraszamy wszystkie firmy z branży węglowej i nie tylko, do współpracy przy usługach rozładunku oraz kruszeniu lub sortowaniu.

Miał węglowy – grubość frakcji w zależności od twoich potrzeb.
Ekogroszek – 5-8-10 mm do 25 mm ( kilka rodzajów sit, w tym strunowe i harfowe )
Orzech II – wielkość w zależności od zapotrzebowania klienta
Orzech I – Dostępna frakcja grubości do 80 mm Oraz Kostka 80 +

Szybki rozładunek wagonów - nawet do 12h

Dzięki odpowiedniej infrastrukturze możemy rozładować cały pociąg od 12 do 24 godzin. Daje Ci to pewność uniknięcia kar jak i pomoże znacząco oszczędzić wydatków związanych z postojem wagonów dłuższym niż 24 godziny. Niektórzy przewoźnicy kolejowi tacy jak Freightliner stawiają na szybki rozładunek do 12 godzin.

 

Usługi dotyczące obsługi serwisu rozładunku wagonów kolejowych, kruszenia oraz konfekcjonowania możesz załatwić w jednym miejscu. W celu ustalenia cen dotyczących całego zaplecza oferowanych usług skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefon: 579 402 277

Kruszenie, sortowanie, konfekcjonowanie

Dodatkowo kruszenie oraz sortowanie wszystkich frakcji może odbywać się bezpośrednio na pojazdy jakie klient podstawi pod załadunek.
Jednocześnie zapewniamy usługę magazynowania do 14 dni lub powyżej. Po wcześniejszych uzgodnieniach. Każda oferta jest przygotowana indywidualnie pod klienta w zależności od deklarowanych ilości towaru. Dodatkowo jeśli zachodzi potrzeba posiadmy takie usługi jak konfekcjonowanie towarów sypkich. (ekogroszek, węgiel orzech I oraz orzech II). Pakowanie w worki foliowe z twoim nadrukiem lub bez nazwy. Na życzenie klienta jest możliwości pakowania poszczególnych frakcji w worki jutowe. Wielkość palet na jakie pakujemy zaworkowane sortymenty węglowe to 100×120 cm. Do tego kaptur ochronny, podkładka tekturowa na palecie oraz streczowanie.

Elastyczność pracy pozwala nam na obsługę bocznicy w cyklu całodobowym, co zapewnia szybkie wykonanie powierzonych nam obowiązków.

Obsługa bocznicowa

Przygotowanie frakcji ekogroszku pod klienta na kilku rodzajach sit do wyboru. 

Tworzenie frakcji na życzenie klienta

Sortowanie wyrobów węglowych

Dwa tory doprowadzające wagony do wyładunku

Magazynowanie węgla

Jeśli szukasz usług bocznicowych, rozładunku lub możliwości pakowania sortymentów węglowych, zapraszamy do kontaktu. 

Usługi dotyczące obsługi serwisu rozładunku wagonów kolejowych, kruszenia oraz konfekcjonowania możesz załatwić w jednym miejscu. Istnieje również możliwość wynajmu bocznicy na dłuższy okres czasu z pełną obsługą personelu oraz maszyn.

Telefon: +48 579 402 277

Dzięki idealnej lokalizacji bocznicy, możesz łatwo i szybko dostarczyć węgiel do siebie na skład opału lub bezpośrednio do klientów na terenie Śląska. Duży teren na jakim znajduje się bocznica pozwala na wjazd większej ilości aut dostawczych jednorazowo. Cały teren jest monitorowany i pilnowany 24/h na dobę. Dodatkowo na terenie bocznicy są toalety jak i kabiny prysznicowe co daje dodatkowy komfort kierowcom. Interesuje ciebie wynajem bocznicy na dłuższy okres czasu? Skontaktuj się z nami w tej sprawie.

Łatwy i szybki transport z bocznicy do takich miast na Śląsku jak:

Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Blachownia, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec, 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie.

Telefon: +48 579 402 277

Usługi konfekcjonowania towarów sypkich

Pakowanie węgla

Zapraszamy do współpracy FIRMY poszukujące konfekcjonowania

ekogroszku.

Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

+48 579 402 277

Usługi rozładunku - wagonów

oraz załadunku samochodów

Rozładunek wagonów KATOWICE

Zapraszamy do współpracy FIRMY poszukujące bocznicy do

rozładunku wagonów.

Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

+48 579 402 277

Usługi - Kruszenia - Sortowania

SORTOWANIE - KRUSZENIE WĘGLA

Zapraszamy do współpracy FIRMY poszukujące kruszenia oraz sortowania węgla

KRUSZENIE - SORTOWANIE.

Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

+48 579 402 277