Zapraszamy do zapoznania się ze znajdującą się poniżej ofertą ekogroszku workowanego z dostawą na terenie całego kraju. Nasz węgiel ekogroszek na sprzedaż jest perfekcyjnym produktem dla wszystkich miłośników ciepła, którzy cenią sobie wydajność, wygodę użytkowania oraz niewysoką cenę. Nasz tani ekogroszek to nie tylko niski koszt. To również ceniony na rynku produkt, który gwarantuje pełną satysfakcję, zadowolenie i maksymalne ogrzewanie przy minimalnym wysiłku. Dodatkowo jest to paliwo osiągające najwyższe parametry cieplne przy wysokim bezpieczeństwie spalania.

Używając ekogroszku, dbasz o stan pieców oraz całej instalacji grzewczej w Twoim gospodarstwie domowym, ponieważ wytwarza on minimalną ilość popiołu w toku spalania. Oferowany ekogroszek workowany jest dostępny w workach 25KG bądź 10KG na palecie bezzwrotnej. Wyświetlone ceny są cenami brutto. Nasz główny skład opału znajduje się w Mysłowicach na Śląsku.

Ekogroszek Hanysek - Workowany

Ekogroszek Hanysek - Workowany
Ekogroszek Hanysek - Workowany
 

Opis produktu:
Niska spiekalność, minimalna ilość popiołu, wysokoenergetyczny - te trzy cechy najtrafniej opisują ekogroszek Hanysek. Bez wątpienia nasz... [Pełna specyfikacja w opisie]

Ekogroszek Hanysek - Parametry
890 PLN BRUTTO
Cena z transportem: Śląsk

1045 PLN BRUTTO
Cena z transportem: Cała Polska


Czytaj więcej

Dostępność: brak towaru

Cena: 890,00 zł

Ekogroszek Sztajger PREMIUM

Ekogroszek Sztajger PREMIUM
Ekogroszek Sztajger PREMIUMOpis produktu:

Ekogroszek Sztajger PREMIUM - można nazwać ekogroszkiem piątej generacji z powodu jego super właściwości które potwierdzamy badaniami przez instytut GIG (Główny Inspektorat Górnictwa). Popiół to tylko 1,5% co w skali jednej tony daje nam około 20 Kg popiołu. Dzięki czemu czyszczenie pieca przestanie być uciążliwe. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce która jest dystrybutorem węgla oraz ekogroszku o w/w parametrach. 


Ekogroszek Sztajger - Parametry


849 PLN 
BRUTTO
Cena: Śląsk

995 PLN BRUTTO
Cena z transportem: 
Cała PolskaCzytaj więcej

Dostępność: brak towaru

Cena: 849,00 zł

Ekogroszek Eco Full-Power SIBUGOL

Ekogroszek Eco Full-Power SIBUGOL
Ekogroszek Eco Full-Power SIBUGOL
 

(Ekogroszek Sibugol)

Opis produktu:

Eco Full Power można nazwać ekogroszkiem piątej generacji z powodu jego super właściwości które potwierdzamy badaniami przez instytut GIG (Główny Inspektorat Górnictwa). Przy tym musimy zastrzec że efektywne palenie ekogroszkiem piątej generacji wymaga zapoznania się z poniższą instrukcją.

Parametry - Eco Full Power


849 PLN BRUTTO
Cena z transportem:
 Śląsk

849 PLN BRUTTO
Cena z transportem:
 Cała Polska


Czytaj więcej

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 4 dni

Cena: 849,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl