Witamy w naszym forum związanym z wszelakimi formami opału!
Kupujesz węgiel, ekogroszek? A może szukasz tylko informacji na ten temat? Lub też szukasz informacji na temat kotła z podajnikiem bo budujesz dom i nie wiesz jakie paliwo wybrać? To jest miejsce gdzie możesz rozpocząć dyskusję lub zacząć nowy temat który Ciebie interesuje. A może jesteś specjalistą w dziedzinie związanej z ogrzewaniem? Podziel się swoimi doświadczeniami. Do tego i wielu innych pytań jakie wyjdą z czasem służy właśnie ta strona "Dyskusje przy ogniu" którą oddajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do brania udziału w rozmowach oraz jeśli ktoś czuje się na siłach pisania swoich artykułów które my chętnie opublikujemy. 


Masz pomysł na swój artykuł?
 Propozycje prześlij do nas na dyskusje@kuppanwyngiel.pl

 

Jak założyć skład opału? 0
Jak założyć skład opału?

Skład opału - jak założyć?
underline

Jeśli jesteś osobom szukająca pomysłu na swój własny biznes w wyrobach węglowych, i nie bardzo wiesz od czego zacząć - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zanim jednak zaczniemy od szczegółów, omówimy na wstępie jakie korzyści są związane z otwarciem własnego składu opału.

Oferujemy w ramach umowy franczyzowej wysokie pozycjonowanie, co powoduje że jesteś widoczny w swoim rejonie w pierwszych wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu również jeśli prowadzisz np. Skład budowlany również stajesz się konkurencyjny względem innych firm po przez wysokie wyniki w Google w wynikach naturalnych. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by klienci z Twojego rejonu chętniej dokonywali zakupów u Ciebie niż po przez nasz sklaep internetowy. W celu uzyskania wiekszej ilości informacji zadzwoń pod numer 667 00 11 73


Miliony polaków ogrzewa swoje gospodarstwo domowe właśnie wszelakimi typami węgla, od ekogroszków, po węgiel orzech czy kostka. Dodatkowo nie są to ściśle związane grupy odbiorców, każdy - czy to przeciętny zjadacz chleba, czy pan Kowalski który posiada swoją firmę i dom jednorodzinny, czy też pan Nowak który jest starszą osobą, a z zawodu jest hydraulikiem - jeżeli tylko posiada swój własny piec na ekogroszek, czy piec przeznaczony na inny typ węgla, staję się potencjalnym klientem. Może ktoś z was by argumentował w tej chwili, że w tym momencie szukanie potencjalnego klienta to jak przysłowiowe "szukanie igły w stogu siana" - jednocześnie zgodzę się i zaprzeczę, tak jak wspomniałem, dużym potencjałem jest to, że praktycznie każdy może dla nas być klientem.

Natomiast własny punkt sprzedaży opału wymaga kilkudziesięciu tysięcy złotych inwestycji, a aby zdobyć potrzebne środki najczęściej sięgniemy po nie z programu unijnego - o ile będziemy posiadać taką możliwość, bądź po prostu weźmiemy kredyt. Tyle że kto zainwestuje takie kwoty w projekt, który nie ma z góry napisane wielkimi literami "sukces"?

Fot. Skład opału "Kup Pan Wyngiel" w Mysłowicach.


Dlatego nasza firma oferuję przedstawicielstwo naszej marki, które znacznie zmniejsza kwoty do minimum - tym samym gwarantując stałe ceny i jakość wyrobów węglowych. Co dokładnie potrzebne jest by zostać przedstawicielem? Mianowicie tylko i wyłącznie kawałek swojej ziemi, na której można przechowywać już zapakowane, ofoliowane, zabezpieczone palety z węglem. Dostawa jest po naszej stronie, również na nasz koszt wysyłamy banner 3x5 metrów dla Twojego składu węgla jak i tworzymy dla Ciebie Twój własny banner w zakładce kontaktu, informujący o autoryzowanym przedstawicielu naszej marki. Jesteśmy otwarci w kwestii pomocy marketingowej, w zależności czy Twój skład opału miałby być lokalny - czyli zaopatrywanie w opał tylko dla pobliskich miast od Twojego punktu, czy też obsługa większych rejonów.

Zainteresowany? W takim razie od otworzenia Twojego własnego składu dzieli Cię tylko jeden telefon do nas, w sprawie omówienia szczegółów, bądź wyjaśnienia wątpliwości. Podejdziemy pod całą sprawę profesjonalnie, zachowując tym samym luźną rozmowę, w której postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.


SklepKontakt

Komentarze do wpisu (0)

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl