Skład opału – jak założyć?

Skład opału – jak założyć?

Jeśli jesteś osobom szukająca pomysłu na swój własny biznes w wyrobach węglowych, i nie bardzo wiesz od czego zacząć – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zanim jednak zaczniemy od szczegółów, omówimy na wstępie jakie korzyści są związane z otwarciem własnego składu opału.

Oferujemy w ramach umowy franczyzowej wysokie pozycjonowanie, co powoduje że jesteś widoczny w swoim rejonie w pierwszych wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu również jeśli prowadzisz np. Skład budowlany również stajesz się konkurencyjny względem innych firm po przez wysokie wyniki w Google w wynikach naturalnych.

Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by klienci z Twojego rejonu chętniej dokonywali zakupów u Ciebie niż po przez nasz sklep internetowy. W celu uzyskania większej ilości informacji zadzwoń pod numer 667 00 11 73

Miliony polaków ogrzewa swoje gospodarstwo domowe właśnie wszelakimi typami węgla, od ekogroszków, po węgiel orzech czy kostka.

Dodatkowo nie są to ściśle związane grupy odbiorców, każdy – czy to przeciętny zjadacz chleba, czy pan Kowalski który posiada swoją firmę i dom jednorodzinny, czy też pan Nowak który jest starszą osobą, a z zawodu jest hydraulikiem – jeżeli tylko posiada swój własny piec na ekogroszek, czy piec przeznaczony na inny typ węgla, staję się potencjalnym klientem.

Może ktoś z was by argumentował w tej chwili, że w tym momencie szukanie potencjalnego klienta to jak przysłowiowe „szukanie igły w stogu siana” – jednocześnie zgodzę się i zaprzeczę, tak jak wspomniałem, dużym potencjałem jest to, że praktycznie każdy może dla nas być klientem.

Natomiast własny punkt sprzedaży opału wymaga kilkudziesięciu tysięcy złotych inwestycji, a aby zdobyć potrzebne środki najczęściej sięgniemy po nie z programu unijnego – o ile będziemy posiadać taką możliwość, bądź po prostu weźmiemy kredyt. Tyle że kto zainwestuje takie kwoty w projekt, który nie ma z góry napisane wielkimi literami „sukces”?

Dlatego nasza firma oferuję przedstawicielstwo naszej marki, które znacznie zmniejsza kwoty do minimum – tym samym gwarantując stałe ceny i jakość wyrobów węglowych. Co dokładnie potrzebne jest by zostać przedstawicielem?

Mianowicie tylko i wyłącznie kawałek swojej ziemi, na której można przechowywać już zapakowane, ofoliowane, zabezpieczone palety z węglem. Dostawa jest po naszej stronie, również na nasz koszt wysyłamy banner 3×5 metrów dla Twojego składu węgla jak i tworzymy dla Ciebie Twój własny banner w zakładce kontaktu, informujący o autoryzowanym przedstawicielu naszej marki. Jesteśmy otwarci w kwestii pomocy marketingowej, w zależności czy Twój skład opału miałby być lokalny – czyli zaopatrywanie w opał tylko dla pobliskich miast od Twojego punktu, czy też obsługa większych rejonów.

Zainteresowany? W takim razie od otworzenia Twojego własnego składu dzieli Cię tylko jeden telefon do nas, w sprawie omówienia szczegółów, bądź wyjaśnienia wątpliwości.

Podejdziemy pod całą sprawę profesjonalnie, zachowując tym samym luźną rozmowę, w której postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.