Wiele osób które ogrzewają domy lub inne pomieszczenia gospodarcze, używając ekogroszku czy też miału węglowego lub kostkę, zastanawia się które rozwiązanie jest lepsze i bardziej korzystne finansowo jeżeli chodzi o formę pakowania. W przypadku ekogroszku, orzecha lub miału węglowego sprawa wygląda znacznie prościej ponieważ pakowanie w worki nie stanowi większego problemu. Inaczej ma się sprawa z kostką, która z racji swoich rozmiarów nie zawsze jest możliwa do zapakowania w worki – szczególnie foliowe. Dlatego nasza firma kostkę sprzedaje tylko pakowaną w worki typu Big Bag co znacznie ułatwia jej zapakowanie i nie naraża klienta na dostawę porozwalanych worków.

Wracając jednak, sortyment luzem ma również swoją popularność – ze względu na cenę. Jednak nie zawsze każdy z nas posiada warunki na przechowywanie sortymentu luzem, bądź możliwości, bo zazwyczaj mniejsze ilości luzem otrzymamy tylko od lokalnych składów węgla. Stąd mowa o Big Bagu, możliwości zapakowania węgla luzem, podnosząc minimalnie cenę, ponieważ koszt jednego worka Big Bag to ok. 35 zł – a dzięki niemu posiadamy możliwość transportowania sortymentu w atrakcyjnej cenie dla klienta.

Natomiast skąd te ceny za workowany węgiel? Mianowicie chodzi tutaj po prostu o wygodę, za którą się płaci. W zależności od wybranych worków tj. 10KG bądź 25KG, cena zaczyna odstraszać wiele osób – stąd alternatywa opcja z pakowaniem w worki Big Bag.

Wszystko zależy od naszego miejsca zagospodarowanego na przechowywanie węgla. Są osoby które nie posiadają miejsca na sortyment luzem, bo posiadają swoje miejsce gdzie składują worki z ekogroszkiem bądź innym sortymentem, ale i również są osoby które nie mają właśnie miejsca na przechowywanie worków.

Dlatego najtrafniej jest po prostu dostosować się do takich osób, posiadając ofertę wygodną dla obu stron, z dodatkowymi możliwościami pozwalającymi na metodę dostarczenia, sposób zapakowania oraz zagwarantowanie o jakości produktu możliwością zakupu worka na próbę.