Jak otworzyć własny skład opału?

Skład opału, czy warto otworzyć i jakie są koszta?

Jeśli jesteś osobom szukająca pomysłu na swój własny biznes w wyrobach węglowych, i nie bardzo wiesz od czego zacząć – to napisz do nas. Zanim jednak zaczniemy od szczegółów, omówimy na wstępie jakie korzyści są związane z otwarciem własnego składu opału przy naszej pomocy.

Oferujemy w ramach współpracy wysokie pozycjonowanie, co powoduje że jesteś widoczny w swoim rejonie w pierwszych wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu jeśli prowadzisz np. Skład budowlany również stajesz się konkurencyjny względem innych firm po przez wysokie wyniki w Google w wynikach naturalnych. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by klienci z Twojego rejonu chętniej dokonywali zakupów u Ciebie. Dobierzemy Ci najlepsze produkty które się szybko rotują a klienci chętnie po nie będą wracać. Nie potrzebujesz nawet swojej strony internetowej i kosztów związanych z prowadzeniem jej. Oraz w przypadku gdybyś chciał pozyskać wysokie pozycje w Google potrzebujesz czasu i pieniędzy. My dajemy Ci wysokie pozycje w Twoim rejonie co pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Nie musisz tworzyć strony internetowej by zyskać klientów. Wszystkie narzędzia potrzebne do sprzedaży daje Ci nasza Platforma KPW. Poza narzędziami do sprzedaży w internecie pomożemy Ci dobrać odpowiednie sortymenty węglowe. Znajomość rynku oraz doświadczenie w branży węglowej pomogą Ci szybko dotrzeć do odbiorców. Całe zaplecze potrzebne by ludzie z okolicy kupili u Ciebie węgiel przez internet dostaniesz od nas.

W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się telefonicznie TEL: +48 579 402 277

Skąd się bierze opłacalność ekogroszku?

Wiele osób dziwi się, że ekogroszek się opłaca, skoro cena tego opału w porównaniu do ceny węgla jest dużo wyższa. Rzeczywiście, o ile cena 1 tony ekogroszku wynosi około 900 zł, o tyle tę samą ilość węgla można kupić już za około 500-600 zł. Warto jednak zauważyć, że ekogroszek to zmodyfikowany węgiel o wysokiej sprawności spalania, który w dodatku stosuje się w nowoczesnych, niskoemisyjnych kotłach sterowanych elektronicznie, co sprawia, że ekogroszku po prostu zużywa się mniej. W wielu polskich domach wciąż stosuje się przestarzałe i mało wydajne piece, które potrafią pochłonąć w sezonie grzewczym nawet 10 ton węgla na ogrzanie niewielkiej nieruchomości. Ilość zużytego opału zależy także od jego jakości – chcąc oszczędzić na cenie węgla, zwykle potem trzeba go więcej zużyć, by osiągnąć oczekiwany efekt grzewczy. Z ekogroszkiem nie ma tego problemu, ponieważ z założenia jest to wysokokaloryczny i bardzo wydajny opał, którego mniejsze zużycie wynika również z automatyzacji procesu dozowania w piecu.

Ogrzewanie ekogroszkiem to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ale pod pewnymi warunkami. Niezwykle ważne jest przede wszystkim odpowiednie dopasowanie kotła do zapotrzebowania grzewczego budynku – np. inwestycja w piec o zbyt dużej mocy do domu o doskonałej termoizolacji może okazać się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Równie ważne jest właściwe wyregulowanie kotła, jak również zakup ekogroszku o odpowiednich parametrach. Dobrze dobrane i wyregulowane urządzenie grzewcze plus dobry ekogroszek gwarantują niskie koszty ogrzewania, a dodatkowo zapewniają ogromną wygodę, ponieważ ograniczają obsługę pieca do niezbędnego minimum.