Pochodzenie naszych węgli

Z uwagi na liczne nadużycia względem nazw własnych polskich kopalni, postanowiliśmy odstąpić od informowania z jakich źródeł są nasze wyroby węglowe przy ich nazwach.

Jednocześnie gwarantujemy że wszystkie nasze sortymenty są odpowiednio selekcjonowane i zgodne z parametrami zamieszczonymi przy surowcach węglowych sprzedawanych pod marką ” Kup Pan Wyngiel „  

Dlatego obecnie skupiamy się tylko na badaniach laboratoryjnych i podawaniu parametrów analitycznych sprzedawanych paliw kopalnianych.

Sugerowanie się miejscem pochodzenia nie gwarantuje 100 % pewności i oryginalności a jednocześnie powoduje że klienci często są nieprecyzyjnie informowani i tym samym wprowadzani w błąd.

Co skutkuje wieloma problemami. Na życzenie klienta dołączamy certyfikat dotyczący zakupionego towaru. Kierunek w jakim zmierzamy ma na celu wyeliminować problemy związane z nadużywaniem nazw własnych kopalni z jakich pochodzą rzekome wyroby dostarczana do państwa domów przez inne podmioty.

Jednocześnie zapewniamy niezmienność naszych wyrobów i ich jakość na najwyższym poziomie. Zależy nam na ochronie i dbałości o naszych obecnych oraz przyszłych klientów. 

   

 

Złóż zapytanie o produkt jakiego szukasz

Zajmie Ci to kilka minut, by otrzymać najlepsze propozycje cenowePodaj dane kontaktowe:
* Niniejsze zapytanie nie jest równoznaczne z zakupem, a jedynie pozwala na przesłanie Państwu indywidualnej oferty.