Skład opału Bytom

Wypełni poniższy formularz by otrzymać indywidualną ofertę na zakup węgla lub ekogroszku w Twojej okolicy.
Postaramy się o dobór najlepszej oferty przewidzianej w Twoim rejonie.

JEŻELI FORMULARZ NIE WYŚWIETLA SIĘ PRAWIDŁOWO,

KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO OSOBNEJ STRONY.


 

Skład opału Bytom

Nasza linia produkcyjna ekogroszków znajduje się teraz również w Bytomiu!
Wszystkie nasze wyroby węglowe również są pakowane
oraz dokładnie przesiewane i oczyszczane na miejscu.Kup Pan WyngielPolski węgiel - prosto ze śląskaMapa objęta darmową dostawą naszym transportem.

 WYBIERAMY TYLKO NAJLEPSZEJ JAKOŚCI WĘGLE

Zdajemy sobie sprawę ile problemu może przynieść kupno taniego słabego ekogroszku. Dlatego specjalnie dla Państwa dbamy o jakość naszych obsług, jak i jakość wszystkich wyrobów węglowych. Sami testujemy każdy sortyment przed dostarczeniem go do Klienta by spełniał wszystkie nasze normy i bezproblemowo palił się w waszych piecach domowych.

Po spełnieniu takich norm, nasze węgle są dokładnie przesortowane i oczyszczane z wszelkich zanieczyszczeń - dodatkowo, węgle te są powierzchownie płukane na kopalniach. Taki węgiel finalnie jest pakowany w worki 25KG bądź dostarczany bezpośrednio naszymi samochodami w formie węgla luzem.

 DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Nasi stali klienci którzy kupują u nas co roku otrzymują od nas rabaty na zakupy wyrobów węglowych. Przy dostarczeniu węgla naszymi transportami, klient decyduje kiedy i o której godzinie życzy sobie otrzymać nasz węgiel. Wiemy również że większość z nich nie jest w stanie odebrać naszych wyrobów węglowych w tygodniu, dlatego z racji tego, dostarczamy również w soboty.

 NASZE USŁUGI SĄ DOPASOWANE DLA WASZYCH POTRZEB

Oprócz posiadanych wyrobów węglowych pakowanych w worki 25KG, czy też węgla luzem, posiadamy spersonalizowane usługi dla naszych klientów. Jeżeli nie widnieje tutaj żadna usługa z której chcieliby Państwo skorzystać, prosimy o telefon, a być może postaramy się pomóc w tej sprawie. Najczęstsze usługi które wybierają nasi klienci to:

Usługa Wniesienia: Dla sortymentów luzem jak i węgli workowanych. Cena jest uzgadniana bezpośrednio z kierowcami. Średnia cena za wniesienie jednego worka to 1 zł. Natomiast przy sortymencie luzem to 40-60 zł od tony.

Węgiel Pakowany - Worki Plastikowe: Dostarczne są w formie worków luzem ułożonych na naszym samochodzie z możliwością kiprowania. Worki Plastikowe są standardową formą pakowania. Posiadają mikroperforację która pozwala wilgoci przedostać się przez worek. Standardowa waga jednego worka to 25KG.

Węgiel Pakowany - Worki Jutowe: Dostarczane są w formie worków luzem ułożonych na naszym samochodzie z możliwością kiprowania. Worki parciane - są wytrzymalsze, przepuszczają szybciej wilgoć. Preferujemy je przy dostarczaniu naszymi autami. Standardowa waga jednego worka to 25KG, jednak w sezonie letnim jest możliwość spakowania węgla w worki 10KG - przed tym prosimy o zapytanie telefonicznie o aktualne możliwości pakowania węgla w worki.

Niestandardowe auta: Na życzenie klienta istnieje możliwość dostawy węgla luzem czy też węgla workowanego innym autem niż 3T Cabstarem z kiprem. Przed złożeniem zamówienia należy jednak domówić szczegóły telefonicznie!

 ZAINTERESOWANY? ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

Cały nasz asortyment węgli pakowanych jest udostępniony na naszej stronie internetowej, w zakładce SKLEP. Natomiast wszystkie nasze węgle które oferujemy w formie luzem są dostępne w zakładce WĘGIEL I EKOGROSZEK LUZEM. Wszystkie sortymenty można zamówić przez nasz sklep internetowy, bądź telefonicznie jak i również za pomocą wiadomości e-mail na podane poniżej dane kontaktowe. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, również zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy też e-mailowego!
E-mail: biuro@kuppanwyngiel.eu

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl