Skład opału MysłowiceTransport firmowy GRATIS.

Mieszkasz do 100 KM od  Mysłowic? Zadzwoń a dopasujemy ceny z dostawą do Twojej miejscowości. Transport firmowy zapewniamy w obrębie 50 km do 100 km od Mysłowic. W obu przypadkach jest inna wartość cenowa za dostawę. Dlatego jeśli mieszkasz dalej niż 50 km od Mysłowic skontaktuj się z nami by uzgodnić cenę dostawy. Przy zamówieniach transportem firmowym możliwa jest dostawa luzem samochodem samowyładowczym. Wszystkie dostawy na terenie Śląska są wysyłane w workach luzem małymi samochodami dzięki czemu możemy wjechać na każdą posesję. Istnieje możliwość wysyłki w workach na paletach samochodem z windą ale po wcześniejszym uzgodnieniu. Wtedy kwota wysyłki na terenie Śląska i w obrębie do 100 km jest ustalana indywidualnie zależnie od ilości i odległości od głównego składu opału w Mysłowicach. Płatność gotówką przy dostawie lub przedpłata na konto. Przy zamówieniach transportem firmowym powyżej 100 km prosimy o kontakt w celu uzgodnienia stawki za transport.

Miejscowości jakie obsługuje nasz Skład Opału:

Mysłowice, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Jaworzno, Sosnowiec, Będzin, Ruda Sląska, Gliwice, Tychy,  Rybnik, Knurów, Mikołów, Orzesze, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Częstochowa, Zawiercie, Pyskowice, Kędzierzyn - Koźle, Siewierz, Piekary Śląskie, Bytom, Olkusz, Wolbrom, Oświęcim, Bielsko Biała, Wisła, Ustroń, Sławków, Strzelce Opolskie, Myszków, Szczekociny, Łazy, Chrzanów, Bieruń, Pszczyna, Radlin, Wodzisław Śląski, Żory, Czechowice Dziedzice, Wadowice, Wieliczka, Toszek, Szczekociny, Zawadzkie, Cieszyn, Racibórz, Olsztyn, Kęty,  Piekary Śląskie,


Zapraszamy do zakupów ekogroszku, węgla orzech, kostki oraz miału węglowego. Jeżeli nie jesteś pewien ile wynosi koszt dostawy do Ciebie to skontaktuj się z nami telefonicznie.


  


 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl