Skład opału | Ekogroszek

Wszystkie oferty na opał w jednym miejscu. Wybierz region w jakim chcesz dokonać zakupu węgla. Porównaj oferty składów opału. Lub złóż własną propozycję cenową.

Gwarancja jakości i doboru sprzedawców Ekogroszku. Dzięki platformie KPW możesz wybierać wśród najlepszych i sprawdzonych dostawców węglowych

Klienci mają możliwość dokonać zakupu bezpośrednio u dostawcy. Znajdź odpowiedni ekogroszek i dokonaj zakupu na najlepszych dla Ciebie warunkach.

Skład opału w poszczególnych województwach:

Dlaczego KPW?

Zamawiając ekogroszek ONLINE powinieneś mieć na uwadze że KOSZT DOSTAWY – wliczony w cenę jednej palety często jest wartością 20% wyższą od cen w składach w twojej okolicy. Wynika to z kosztów jakie dyktują firmy transportowe i kurierskie. Tym samym przy zamówieniu około 5 ton lokalnie u sprawdzonego sprzedawcy, szósta tona węgla może być GRATIS.

Dodatkowym czynnikiem jaki możesz napotkać po drodze jest problem z REKLAMACJĄ. Powodem opieszałości wielu sprzedawców w przypadku reklamacji jest fakt że koszt odebrania wadliwego węgla od klienta z doliczeniem transportu znacząco przewyższa rentowność prowadzanego biznesu. Może warto pomyśleć czy zamówienie opału na zimę nie jest mniej ryzykowne u lokalnych sprzedawców?

Temu służy nasza PLATFORMA KPW. Budowanie mocnej pozycji na rynku dla mniejszych oraz lokalnych sprzedawców. Zapewniając im odpowiednie narzędzia są w stanie dzięki nam łatwiej dotrzeć do Państwa. Co w przypadku np. REKLAMACJI nie podnosi aż tak znacząco kosztów z tym związanych. 

Kolejną zaletą korzystania z naszej PLATFORMY jest fakt że odpowiednio sprawdzamy firmy partnerskie by mogli Państwo uniknąć rozczarowań związanych z jakością zakupionego węgla. To pierwsza taka PLATFORMA w Polsce. Nasi Partnerzy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów z wydawaniem pieniędzy na reklamę w internecie, skupiać się na promocji co wiąże się ze znacznym kosztem (który i tak ponosi klient końcowy).

My robimy to za nich, jeśli jednak któryś z partnerów prowadzący sprzedaż przez naszą platformę zaczyna dostawać niepokojącą ilość negatywnych opinii (co jest przez nas na bieżąco monitorowane) automatycznie jest blokowany. To samo dotyczy bezpośrednich skarg z tym związanych złożonych do nas. Jako że w swoim czasie również zajmowaliśmy się sprzedażą węgla na terenie całej polski z wykorzystaniem firm kurierskich znamy dokładnie wszystkie wady i zalety tego sposobu pracy.

Znajomość i doświadczenie w budowaniu sprzedaży internetowej jest kolejnym naszym atutem. Nasz zespół składa się w dużej mierze ze specjalistów powiązanych bezpośrednio z branżą IT. Obecnie wykorzystujemy swoje serwery i najnowsze rozwiązania by zwiększać funkcjonalność naszego PORTALU. Kilka lat doświadczeń – czasami bardzo nieprzyjemnych, nauczyły nas by się nie poddawać ale szukać elastycznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta. Co od początku naszej działalności było kluczowym celem. Na szczęście nauka nie poszła w las i pozwoliła nam określić nowe obszary współpracy zarówno dla klientów jak i sprzedawców.

Zapraszamy do korzystania z naszej PLATFORMY wszystkich tych którzy szukają dobrego ekogroszku w przestępnej cenie. Jak również małe lokalne składy opału które znają swój produkt a ich uczciwość zadowoli nowych klientów.

Równocześnie jeśli jako klienci znacie dobre składy opału w waszej okolicy a chcielibyście je polecić innym możecie w tej sprawie napisać do nas. Chętnie pomożemy dotrzeć im do nowych klientów. 
Jednocześnie pragniemy poinformować że PLATFORMA KPW służy promowaniu mniejszych sprzedawców węgla, ekogorszku i innych sortymentów.

Stawiamy na jakość, nie ilość i mamy nadzieję że nasza polityka pozwoli nam zebrać najlepszych lokalnych dostawców opału. 

Myślisz by otworzyć własny skład opału?

Ekogroszek w sprzedaży online, jak zakupić?

Nic prostszego, wystarczy wyszukać w okolicy składu opału który ma u nas swój sklep internetowy. Przejść do niego i dokonać zakupu. Funkcjonalność  i prostota nie sprawi problemu nikomu z zakupem na naszej platformie KPW. Jeśli nie znalazłeś niczego w Twojej okolicy a znasz dobry i sprawdzony skład opału, możesz nam go zaproponować lub samemu udostępnić link do naszej strony.  Twoja pomoc będzie doceniona przez innych którzy dość często borykają się z zakupem ekogroszku. 

0 %
Sprawdzonych lokalnych sprzedawców

Witamy na Platformie KPW. Jeżeli jesteś tutaj poraz pierwszy warto byś poznał nas, oraz naszą politykę którą się kierujemy.

Podstawową zasadą naszego działania jest optymalizacja systemu sprzedaży sortymentów węglowych na terenie całej Polski. Odpowiedni dobór partnerów pozwala nam na kontrolę nad jakością oferowanych produktów takich jak – ekogroszek, węgiel orzech oraz kostka i miał węglowy. Kilka lat doświadczenia w branży węglowej pozwoliło nam na inne spojrzenie sprzedaży poprzez internet. Dlatego chcemy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem i zapewnić pełną i bezpieczną obsługę zakupu ekogroszku i innych sortymentów węglowych online. Postawiliśmy na całkowicie nowoczesny mechanizm pozwalający budować zaufanie, dbałość o Wasze bezpieczeństwo jak i szybki i łatwy dobór odpowiednich sprzedawców materiałów węglowych. Dodatkowo nasze doświadczenie w branży internetowej daje nam pełen wachlarz narzędzi niezbędnych do poprawienia systemów sprzedaży. 

Podział na dwie grupy:

Pierwsza grupa to klient: 
Czyli każdy kto chce dokonać zakupu sprawdzonego ekogroszku lub innego surowca węglowego. Dlatego już na samym wstępie przy wyszukiwaniu dobrego ekogroszku lub innych sortymentów węglowych masz możliwość poznać całkowicie nowych sprzedawców których wcześniej mogłeś nie widzieć w wynikach wyszukiwania w Google. To za sprawą odpowiedniego doboru partnerów jesteśmy w stanie promować mniejsze i mniej znane firmy. Wiele z nich niestety nie ma takiej możliwości by być wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania. Dlatego czasem dobry sprzedawca lub skład opału może być kilka ulic od ciebie a ty nawet o tym nie wiesz. Znamy bardzo dobrze ryzyko zakupu przez internet. Dlatego nasze doświadczenie pozwoliło nam na budowanie odpowiednich kanałów sprzedaży. Dzięki temu ty jako klient masz szersze możliwości porównania cen oraz pełnej oferty sprzedawcy. Dodatkowo dbamy o to i pilnujemy by tylko osoby które zakupiły ekogroszek mogły wystawiać swoje opinie. Jeśli sprzedawca ekogroszku z jakiś powodów będzie otrzymywał negatywne opinie, to jego sklep internetowy zostanie wstrzymany a jeśli zajdzie konieczność również usunięty. Dlatego zależy nam bardzo na wystawieniu opinii dla sprzedawcy. Może wstawić ją tylko osoba kupująca, po zakończeniu w systemie dostawy i potwierdzeniu realizacji. Zachęcamy gorąco do tego, ponieważ da to subiektywne informacje oraz opinię na temat sprzedającego. Dzięki takim zabiegom każdy wysoko oceniany sprzedawca podnosi swoją rangę która jest też informacją dla innych kupujących. 

Druga grupa to sprzedawcy: 
Sprzedawca zarejestrowany na platformie KPW za każdym razem jest sprawdzany ręcznie przez naszych pracowników. Celem ustalenia istotnych informacji takich jak: Rzetelność, dobra jakość surowców węglowych oraz porównanie opinii w różnych serwisach na temat danego kontrahenta. Kładziemy duży nacisk by opinie pozyskane z internetu były prawdziwe a nie treścią marketingu szeptanego. Co dla wielu niedoświadczonych osób może być czasem trudne do wychwycenia. Sprzedawca po rejestracji i pozytywnej weryfikacji przez zespół KPW otrzymuje darmowy dostęp do wszystkich narzędzi. Dzięki którym może zwiększyć swoją sprzedaż. Nasze narzędzia SEO są szczególnie przydatne tym firmom które w wynikach Google są daleko i nie sposób ich odnaleźć wśród pierwszych ofert. Nasz zespół dba o to by poprawić Twoją pozycję w wyszukiwarkach. Tym samym ma to przełożenie na zwiększenie zasięgu i pozyskanie nowych klientów.  Jeśli jako sprzedawca podchodzisz rzetelnie do klientów i chcesz zwiększyć swój zasięg działania to nasza platforma jest dla ciebie. Dostajesz gotowy zbiór narzędzi do zarządzania swoim niezależnym sklepem. My z naszej strony robimy wszystko by polepszyć twoją widoczność w internecie. Szereg wbudowanych systemów pozwoli ci na samodzielne ingerowanie w treści w twoim sklepie.Korzyścią jest również dostęp do płatnych narzędzi które otrzymujesz od nas gratis w ramach współpracy. Pamiętaj jednak że to klienci zdecydują o jakości twoich wyrobów jak i solidności wykonywania usług na ich rzecz.

Stwórz swój sklep internetowy

Uzyskaj szybko i łatwo dostęp do wysokich pozycji w internecie. Dzięki temu zdobędziesz większą ilość klientów.

Ekogroszek w skrócie

Problemy z ekogroszkiem – czym się objawiają?

Dobry ekogroszek może być także tani!

Spiekalność ekogroszku

W większości przypadków osoby zgłaszające problem z ekogroszkiem wskazują, że po prostu nie pali się on, jak powinien. Albo szybko gaśnie w piecu, albo spala się dużo szybciej niż zapewniał producent, albo w kotle pozostawia bardzo dużo niedopałów i popiołu. Bardzo często przyczyna takich sytuacji leży nie po stronie opału, ale… kotła. W przypadku kotłów retortowych niezwykle ważne jest bowiem właściwe ustawienie parametrów pieca (choćby pod względem właściwego porcjowania opału), a także regularne czyszczenia kanałów i retortów. Jeśli pod tym względem wszystko jest w porządku, dopiero wtedy można stwierdzić, że problemem niewłaściwego spalania jest jednak złej jakości ekogroszek.

Wiele osób kupując opał, kieruje się jego ceną, dlatego dużym zainteresowaniem cieszy się tani ekogroszek np. ekogroszek importowany. Dlaczego jest on czasami tańszy niż polski ekogroszek? Na jego niższą cenę wpływa przede wszystkim niższy koszt produkcji, w tym niższy koszt wydobycia węgla. W wielu przypadkach jest to doskonałej jakości produkt, który odznacza się nawet lepszymi parametrami niż ekogroszek polski. Przykładem jest choćby ekogroszek syberyjski, który ma bardzo niski współczynnik spiekalności i zawiera niewiele siarki. Oczywiście rodzimi producenci również oferują dobry ekogroszek w rozsądnej cenie! Wystarczy poświęcić trochę czasu na porównanie ofert, a z pewnością znajdzie się produkt z certyfikatem i o doskonałych parametrach, który spełni także nasze oczekiwania cenowe.

Jest to najbardziej tajemniczy parametr – wiele osób nie zwraca nie niego uwagi, bo po prostu nie wie, co to jest spiekalność ekogroszku. Tymczasem parametr ten decyduje o pracy kotła – jeśli spiekalność jest wysoka, w piecu gromadzi się spieczony popiół, który powoduje mniejszą efektywność spalania paliwa. Optymalny wskaźnik spiekalności ekogroszku (tzw. wskaźnik RI) do zastosowania w kotłach retortowych powinien więc mieścić się w przedziale od 0 do 20. Jeśli jest wyższy niż 20, lepiej zrezygnować z zakupu takiego materiału

Poznaj naszą funkcjonalność.

Statystyki w czasie rzeczywistym

Pełen rozbudowany Panel z bogatą funkcjonalnością od statystyk po SEO. Intuicyjne narzędzia pozwalają na jeszcze większą optymalizację i wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Łatwość w wyszukiwaniu

Przejrzysty wygląd strony pozwala na szybkie dobranie odpowiedniego składu opału by dokonać zakupu. Dzięki temu nie marnujesz czasu na przeszukiwanie zasobów internetu.

Mniej potrzebnych wtyczek

Dzięki zoptymalizowanej ilości wtyczek korzystasz tylko z najważniejszych narzędzi. Ma to duży wpływ na czytelność w Panelu oraz szybkość strony.

Pełna rensponsywność

Bez względu z jakiego urządzenia korzystasz masz pełny obraz strony przystosowany do wszystkich urządzeń. Łatwość zakupów z telefonu czy z komputera nie będzie stanowiła żadnego problemu.

Budowanie społeczności

Transparentność, czytelność oraz wszystkie ważne informacje dotyczące sprzedawców są dostępne w jednym miejscu. Każdy klient dokonujący zakupów ma możliwość zapoznać się ze sprzedawcą, jak również samemu podzielić się swoją opinią.

Łatwy w użyciu interfejs

Możesz jako użytkownik swojego sklepu dodatkowo instalować wszelkie dodatki jakie mogą być pomocne. łączenie z systemem powiadamiania sms'em, szybkie promocje i cała reszta jaka ułatwia sprzedaż.