Ważna informacja:

Szanowny Kliencie węgiel workowany lokalnie do 100km od Mysłowice rozwożony jest w workach jutowych 25kg bez palet luzem na małych wywrotkach typu Nissan Cabstar to daje nam możliwość utrzymania niskich konkuręcyjnych cen dla Państwa. Na życzenie węgiel lokalnie pakujemy w firmowe worki foliowe z opisem produktu. Węgiel na paletach dostarczany  jest za pośrednictwem kuriera powyżej 100kmod Mysłowic, lub przy odbiorze  własny z magazynu firmowego. Dostawa lokalnie na palecie w przypadku gdy Klient ma możliwość rozładowania palety u siebie na miejscu wózkiem widłowym.

Rodzaje opakowań:

  • worki firmowe z opisem
  • worki jutowe (bardzo wytrzymałe)

Kwalifikowane paliwo do kotłów z palnikiem retortowym.

Drogi Kliencie dokładamy wszelkich starań aby nasz  towar pakowany był suchy, ale niestety jest to w dużej mierze  uzależnione od warunków atmosferycznych szczególnie w okresie zimowym w którym towar jest pakowany na bieżąco!

Myksclassic :

Myksclassic to wysokojakościowy ekogroszek o najlepszych możliwych właściwościach w stosunku do ceny. Doskonale sprawdza się w każdego typu kotłach węglowych z podajnikiem. Wysoka wartość opałowa, stosunkowo niewielkie pozostałości zanieczyszczeń przy niskiej cenie to tylko niektóre z zalet produktu. typ PIAST  

wartość opałowa Q’: ~25MJ/kg

popiół A’: ~ 7-9%

Siarka S’: 0,6-0,9 %

spiekalność RI: < 01

granulacja / Granulation: 5-25 mm

typ węgla: 31,2

PEŁNA OFERTA:

https://mykswegiel.pl/wegiel-luzem-ekogroszek-orzech-ekomial/