Ekogroszek Skarbek KWK BOBREK – Cena dotyczy jednej tony!

To jeden z najlepszych i sztandarowych produktów kopalni Weglokoks. Od lat produkt ten cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Produkcja EKogroszku Skarbek odbywa się na bazie węgli kamiennych o bardzo niskiej zawartości siarki, popiołu oraz spiekalności co w połączeniu z wysoką kalorycznością sprawia że to jedyny taki produkt na polskim rynku. 

Ekogroszek Skrabek należy do węgli wysokoenergetycznych. uziarnienie 5-25 powoduje że może być spalany we wszelkiego rodzaju piecach z podajnikiem. Sprzedajemy tylko oryginalnie pakowany ekogroszek. Dzięki temu masz pewność że kupujesz właściwy produkt. 

Parametry ekogroszku Skarbek:

  • Uziarnienie: 5 – 25 mm
  • Wartość opałowa: pow. 28 MJ/kg
  • Popiół: max. 8 %
  • Siarka: 0,41 – 0,60 %
  • Wilgoć: 9,5 – 13 %
  • Spiekalność: 0 – 20 Ri

Opis produktu:

Ekogroszek Skarbek KWK Bobrek to produkt o doskonałej wartości opałowej. Charakteryzuje się stabilnym spalaniem, niską emisją zanieczyszczeń i wysoką sprawnością spalania. Wymienione cechy gwarantowane są przez odpowiednie certyfikaty, wydawane przez specjalistyczne laboratoria akredytowane zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2001. Węgiel ten został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyniki badań pozwoliły mu uzyskać świadectwo na znak bezpieczeństwa ekologicznego. Ekogroszek Skarbek KWK Bobrek to jakość gwarantowana przez Węglokoks Kraj Sp. z o.o..

Nasz obszar działalności to Bytom, Piekary Śląskie, Katowice oraz wszystkie miasta ościenne. Prowadzimy również sprzedaż węgla z dowozem do 50 km maksymalnie od Naszego głównego składu opału w Bytomiu. Zapraszamy do zakupów.

Nasz Skład Opału w Bytomiu obsługuje teren do 50 km.