Ważna informacja:

Szanowny Kliencie węgiel workowany lokalnie do 100km od Mysłowice rozwożony jest w workach jutowych 25kg bez palet luzem na małych wywrotkach typu Nissan Cabstar to daje nam możliwość utrzymania niskich konkuręcyjnych cen dla Państwa. Na życzenie węgiel lokalnie pakujemy w firmowe worki foliowe z opisem produktu. Węgiel na paletach dostarczany  jest za pośrednictwem kuriera powyżej 100kmod Mysłowic, lub przy odbiorze  własny z magazynu firmowego. Dostawa lokalnie na palecie w przypadku gdy Klient ma możliwość rozładowania palety u siebie na miejscu wózkiem widłowym.

Rodzaje opakowań:

  • worki jutowe (bardzo wytrzymałe)
  • worki foliowe firmowe opisane

 

Kwalifikowane paliwo do kotłów z podajnikiem tłokowym oraz kotłów zasypowych.

Drogi Kliencie dokładamy wszelkich starań aby nasz  towar pakowany był suchy, ale niestety jest to w dużej mierze  uzależnione od warunków atmosferycznych szczególnie w okresie zimowym w którym towar jest pakowany na bieżąco!

 

MyksEkomiał :
MyksEkomiał to doskonały produkt o wyjątkowych właściwościach powstający w procesie produkcji ekogroszku MyksPower. Cechuje się doskonałą wydajnością energetyczną pozostawiającą znikomą znikomą ilość popiołu i siarki. Niewielka ilość zanieczyszczeń ogranicza do minimum potrzebę obsługi kotłów. Producent Myks Robert Arndt

 

wartość opałowa Q’: ~26 MJ/kg
popiół A’: ~ 6-8%
Siarka S’: 0,6 %
granulacja / Granulation: 0-25 mm

spiekalność  RI < 0

typ węgla: 31.2

PEŁNA OFERTA:

https://mykswegiel.pl/wegiel-luzem-ekogroszek-orzech-ekomial/