Ważna informacja:

Szanowny Kliencie węgiel workowany lokalnie do 100km od Mysłowice rozwożony jest w workach jutowych 25kg bez palet luzem na małych wywrotkach typu Nissan Cabstar to daje nam możliwość utrzymania niskich konkuręcyjnych cen dla Państwa. Na rzyczenie węgiel lokalnie pakujemy w firmowe worki foliowe z opisem produktu. Węgiel na paletach dostarczany  jest za pośrednictwem kuriera powyżej 100kmod Mysłowic, lub przy odbiorze  własny z magazynu firmowego. Dostawa lokalnie na palecie w przypadku gdy Klient ma możliwość rozładowania palety u siebie na miejscu wózkiem widłowym.

Rodzaje opakowań:

  • worki jutowe (bardzo wytrzymałe)
  • worki foliowe  firmowe opisane

Kwalifikowane paliwo do wszystkich pieców zasypowych i tradycyjnych.

Drogi Kliencie dokładamy wszelkich starań aby nasz  towar pakowany był suchy, ale niestety jest to w dużej mierze  uzależnione od warunków atmosferycznych szczególnie w okresie zimowym w którym towar jest pakowany na bieżąco!

 

Myks Orzech Wysokokaloryczny :

Myks Orzech Wysokokaloryczny to paliwo węglowe charakteryzujące się stabilnym spalaniem, niską emisją zanieczyszczeń i wysoką wartością opałową. Myks orzech to najczęściej wybierany produkt z dostępnego asortymentu z uwagi na wydajność i wygodę w użytkowaniu. typ PIEKARY

wartość opałowa Q’: ~26-27 MJ/kg

popiół A’: ~ 4-5%
Siarka S’: 0,6-0,9 %
granulacja: 40-60 mm

spiekalność RI < 0

typ węgla: 31.2

PEŁNA OFERTA:

https://mykswegiel.pl/wegiel-luzem-ekogroszek-orzech-ekomial/