Ważna informacja:

Szanowny Kliencie węgiel workowany lokalnie do 100km od Mysłowice rozwożony jest w workach jutowych 25kg bez palet luzem na małych wywrotkach typu Nissan Cabstar to daje nam możliwość utrzymania niskich konkuręcyjnych cen dla Państwa. Na życzenie węgiel lokalnie pakujemy w firmowe worki foliowe z opisem produktu. Węgiel na paletach dostarczany  jest za pośrednictwem kuriera powyżej 100kmod Mysłowic, lub przy odbiorze  własny z magazynu firmowego. Dostawa lokalnie na palecie w przypadku gdy Klient ma możliwość rozładowania palety u siebie na miejscu wózkiem widłowym.

Rodzaje opakowań:

  • worki jutowe (bardzo wytrzymałe)

Kwalifikowane paliwo do wszystkich pieców zasypowych i tradycyjnych.

Drogi Kliencie dokładamy wszelkich starań aby nasz  towar pakowany był suchy, ale niestety jest to w dużej mierze  uzależnione od warunków atmosferycznych szczególnie w okresie zimowym w którym towar jest pakowany na bieżąco!

MyksTaniOrzech :

Myks Tani Orzech to bardzo dobrze spalający się węgiel o bardzo małej spiekalności. Rekompensuje to jego niższą wartość energetyczną. Węgiel ten nadaje się idealnie do wszystkich pieców zasypowych jak tradycyjnych. Najwyższa możliwa jakość w stosunku do ceny. typ SOBIESKI, ZIEMOWIT

wartość opałowa22-24 MJ/kg

popiół A’: ~ 6-10%
Siarka S’: MAKS. 1,2 %
granulacja / Granulation: 30-80 mm

typ węgla: 31.2

PEŁNA OFERTA:

https://mykswegiel.pl/wegiel-luzem-ekogroszek-orzech-ekomial/