Transport

 
Zapewniamy transport na terenie całego kraju. Płatność do wyboru: przedpłata przelewem lub za pobraniem - płatność gotówką przy odbiorze towaru; (+15zł) od całości zamówienia.
Dostawy realizuje Poczta Polska oraz Raben ( RABEN max. 300 km od  Mysłowic ) Wszystkie przesyłki są dostarczane autem z windą co zapewnia dogodny sposób odbioru. 
Przy zamówieniach kurierskich prosimy o uwzględnienie że w niektórych przypadkach samochody dostawcze nie mogą wjechać z powodu zakazu wynikającego z ograniczeń tonażu lub innych powodów (zbyt wąska droga itd.) W takich przypadkach przy składaniu zamówienia prosimy o podanie informacji w rubryce KOMENTARZ lub zgłosić to telefonicznie. Pozwoli nam to na dopasowanie odpowiedniego transportu bez zbędnych problemów przy dostawie.

Transport firmowy


Transport firmowy zapewniamy w obrębie 50 km do 100 km od Mysłowic. W obu przypadkach jest inna wartość cenowa za dostawę. Dlatego jeśli mieszkasz dalej niż 50 km od Mysłowic skontaktuj się z nami by uzgodnić cenę dostawy. Przy zamówieniach transportem firmowym możliwa jest dostawa luzem samochodem samowyładowczym. Wszystkie dostawy na terenie Śląska są wysyłane w workach luzem małymi samochodami dzięki czemu możemy wjechać na każdą posesję. Istnieje możliwość wysyłki w workach na paletach samochodem z windą ale po wcześniejszym uzgodnieniu. Wtedy kwota wysyłki na terenie Śląska i w obrębie do 100 km jest ustalana indywidualnie zależnie od ilości i odległości od głównego składu opału w Mysłowicach. Płatność gotówką przy dostawie lub przedpłata na konto. Przy zamówieniach transportem firmowym powyżej 100 km prosimy o kontakt w celu uzgodnienia stawki za transport.


Odbiór osobisty:

W przypadku odbioru osobistego najlepiej zgłosić zapotrzebowanie dzień wcześniej by odebrać towar bez zbędnego oczekiwania na załadunek. W tym celu wystarczy wejść w zakładkę KONTAKT lub Formularz Kontaktowy i poinformować nas o tym.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl