Współpraca

Węgiel ekogroszek orzech miał

Wszystkie oferty na opał w jednym miejscu. Wybierz region w jakim chcesz dokonać zakupu węgla. Porównaj oferty składów opału. Lub złóż własną propozycję cenową.

Gwarancja jakości i doboru sprzedawców Ekogroszku. Dzięki platformie KPW możesz wybierać wśród najlepszych i sprawdzonych dostawców węglowych

Zarejestrowani klienci mają możliwość negocjować ceny bezpośrednio z dostawcami. Znajdź odpowiedni ekogroszek i dokonaj zakupu na najlepszych dla Ciebie warunkach.

Zwiększ swoją sprzedaż i zyskaj nowych klientów

Jeżeli szukasz możliwości by dotrzeć do nowych odbiorców, to Platforma KPW jest dla Ciebie. Dzięki niej możesz dość szybko zwiększyć sprzedaż ekogroszku w swoim regionie. Bądź wypromować swoje usługi związane z serwisowaniem kotłów i pieców.  Jeśli prowadzisz mały skład opału, zyskujesz dodatkowych odbiorców. Platforma KPW daje Ci wiele nowych rozwiązań. Po rejestracji masz dostęp do własnego panelu w którym możesz wystawiać swoje oferty. Czyli sprzedawać dodatkowe ilości materiałów opałowych. Po zweryfikowaniu przez naszych pracowników masz szansę na wyższe pozycje w Google w swoim rejonie. Pomożemy tak dopasować treści ofert by zoptymalizować Twoją sprzedaż. Kwestia bezpieczeństwa oraz płatności jest bardzo ważnym elementem Platformy KPW. Podczas rejestracji podajesz swój numer konta i tam wpływają wszystkie płatności z przedpłat. Dzięki funkcji funkcji „Dodatkowe Usługi” możesz dodać takie rzeczy jak – Transport który jest np. do 100 km od miejsca gdzie znajduje się Twój skład opału, jeżeli masz w sprzedaży wystawiony ekogroszek lub inny sortyment luzem ta funkcja w łatwy sposób pozwala Ci doliczyć do ceny dostawę tego samego produktu ale zapakowanego w worki. W każdym momencie możesz się z nami skontaktować w razie pytań. Doradzimy oraz pomożemy zwiększyć Twoje zasięgi odbiorców. Oraz zoptymalizujemy całą Twoją platformę sprzedażową. Przede wszystkim nasz Platforma jest dla małych i lokalnych firm które chcą zyskać na sprzedaży w Google. Obecnie konkurencja na rynku sprawia że wiele wyników wyświetlanych na pierwszych stronach to duże serwisy lub firmy działające na rynku ogólnopolskim. Nasz system ma pomóc Ci znaleźć się w śród nich w Twoim rejonie. Co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie sprzedaży. Pamiętaj jednak by postępować zgodnie z Polityką Platformy KPW. Stawiamy na uczciwość, jakość oraz sezonową powtarzalność klientów. Dlatego zadbaj by Twoje produkty były odpowiedniej jakości. 

Wewnętrzny wbudowany chat pozwala Ci na bezpośredni kontakt z klientami. Zarejestrowani klienci mogą dzięki nowej funkcjonalności zaproponować Ci swoje warunki zakupu. Które możesz akceptować lub odrzucać. Stanowi to duże ułatwienie. Szczególnie dla osób które prowadzą małe składy opału i nie są w stanie korzystać z innych platform z powodu braku czasu. 

Zapytania ofertowe klientów którzy poszukują opału są dostępne bezpłatnie. W łatwy i szybki sposób możesz zadeklarować im swoje warunki oraz cenę. Klient który dokona wyboru odpowiedniego sprzedawcy po akceptacji oferty ma zaznaczoną informację kogo wybrał z listy ofert jaką otrzymał. Wszelkie informacje na ten temat są transparentne i pomagają potem przy wystawianiu opinii sprzedającemu. Zapraszamy wszystkie mniejsze składy do współpracy dając Wam odpowiednie narzędzia jakimi sami zarządzacie. 

Ważne uwagi:

W treść ofert nie podajemy numerów kontaktowych, maila oraz żadnych linków zewnętrznych. W takich przypadkach nasi Moderatorzy będą edytować konto i usuwać takie informacje lub blokować konto do czasu aż Sprzedawca nie poprawi treści ogłoszenia.