Dzięki dużej wydajności jesteśmy w stanie przygotować dla
naszych partnerów towar w szybkim czasie. Do pakowania wykorzystujemy worki foliowe z mikro-perforacją.
Możemy również pakować sortymenty w worki dostarczone przez
naszych partnerów z ich własnym nadrukiem lub w czyste worki bez żadnych nadruków.
Również jeśli klient jest zainteresowany możemy przygotować
projekt graficzny pod klienta. Zapewniamy stałość w dostawach nawet w okresie wzmożonej sprzedaży węgla oraz dbamy o to by ceny ustalone z partnerami nie ulegały zmianom.
 
Nasz cennik hurtowy jest dopasowywany indywidualnie dla każdego klienta. Ceny hurtowe dostępne po pozytywnej weryfikacji mogą być negocjowane.
By uzyskać dostęp do naszych cen hurtowych wystarczy wypełnić formularz i przesłać odpowiednie
dokumenty firmowe. Jeśli wasza firma jest podmiotem zwolnionym z akcyzy to
prosimy o dołączenie odpowiedniego dokumentu. Po poprawnej weryfikacji dostaną Państwo dostęp do panelu z pełnym cennikiem hurtowym. 
Dodatkowo możemy przygotować kampanię reklamową na obszarze działalności naszych partnerów.
 
Nie masz pomysłu na swój biznes? Skontaktuj sie z nami a my pomożemy otworzyć skład opału w Twoim rejonie. Obecnie poszukujemy osób chętnych do współpracy w takich rejonach i miejscowościach Polski jak:

Woj. Mazowieckie, Warszawa i okolice, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Radom, Siedlce, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Otwock, Piaseczno, Ciechanów, Płock, Sochaczew, Ostrołęka, Mława.
Woj. Opolskie miejscowości takie jak, Brzeg, Nysa, Kluczbork, Lewin Brzeski, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn Koźle, Racibórz, Grodków, Namysłów, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce.